hani27Poskytované služby

Jak upravit svou hmotnost, zbavit se pocitů vyčerpanosti, účinně čelit stresu, získat novou energii, ozdravit svůj každodenní život, obohatit svůj volný čas, lépe rozumět sobě samému? Všechny tyto otázky jsou součástí poradenství Životem ke zdraví.

Můžete si vybrat z následujících forem poradenství:

Individuální konzultace Životem ke zdraví 

klárka 039

v otázkách zdravého hubnutí, prevence civilizačních nemocí a celkového ozdravení Vašeho životního stylu

Jedná se o jednorázové nebo vstupní poradenství určené pro ty, kteří se potřebují poradit ohledně jakýchkoli otázek z oblasti zdravého životního stylu. V rámci této konzultace rozebereme váš současný životní styl, co vás trápí, co byste rádi pozměnili a jakých cílů byste chtěli dosáhnout. Přiblížíme si možnosti a prostředky ze všech oblastí zdravého životního stylu, které můžete pro splnění svých cílů využít. Získáte rady pro praktické užití ozdravných změn ve vašem životě.

Poradenský program Životem ke zdraví

Dlouhodobější individuální poradenská péče

5O7C0276

Cítíte potřebu žít zdravěji, ale nevíte přesně jak, a nechcete být na to sami? Program Životem ke zdraví je efektivní cestou nejen pro ty, kteří chtějí zhubnout, ale pro všechny, kteří chtějí ozdravit svůj životní styl, a přivítají na této cestě za změnou průvodce, který jim poskytne potřebné informace, rady a podporu. Nejprve komplexně zhodnotíme váš dosavadní životní styl, vaše přání a cíle, a na základě této podrobné analýzy a s ohledem na vaše aktuální možnosti vytvoříme váš individuální regenerační plán. Při následujících schůzkách se budeme podrobně věnovat jednotlivým oblastem životního stylu tak, jak to vaše individuální situace bude vyžadovat. Kromě jiného získáte informace, jak zdravě a pestře jíst, jak a kde potraviny nakupovat, ale třeba také jak se účinně vyrovnávat se stresem a relaxovat. Cílem je, aby nové zdraví prospěšné rituály natrvalo zakotvily ve vašem životě a vy jste se cítili stále lépe.

 

Konkrétní struktura programu i počet a četnost schůzek je variabilní podle potřeb klienta.