HORMONÁLNÍ JÓGA 

   

  Létající vlasy.webvelký

 

Milé ženy,

jmenuji se Šárka Vorlová a jsem certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues.  Hormonální jógu cvičím sedm let let a moje vlastní zkušenost i zkušenosti mých klientek mě stále přesvědčují o jejích příznivých účincích na ženské zdraví a o tom, jak pozitivně ovlivňuje pohodu našeho těla i psychiku.

Autorkou hormonální jógové terapie je Dinah Rodrigues, která se zkoumání účinků této metody nejen na základě vědeckých studií věnuje již několik desítek let. Ona sama je ve svých 91 letech živoucím důkazem toho, jak prospěšná a účinná hormonální jóga je.

Foto s Dinah 3web malý

 

Na této stránce najdete základní informace o hormonální józe a termíny mých nejbližších seminářů a kurzů HJ. Víkendové semináře pořádám v Karlových Varech v mém Studiu Živa (www.studioziva.cz) a také pravidelně v Chebu, Mariánských Lázních, Ostrově a Plzni.

Druhou možností jak se sestavu hormonální jógy naučit, je forma docházkového kurzu v Karlových Varech, který probíhá po dvouhodinových lekcích v pěti týdnech po sobě. Kurz mají v oblibě ženy, které si raději rozloží výuku do delšího období.

V Karlových Varech se seminář i kurz konají ve Studiu Živa, jógovém a relaxačním studiu pro ženy. A protože jsem současně certifikovanou lektorkou Školy pánevního dna Renaty Sahani, najdete v tomto studiu (kromě jiného) právě také semináře a kurzy pánevního dna. Jsem velmi ráda, že mohu ženám nabídnout seznámení s oběma těmito metodami, které spolu souvisejí a velmi dobře se doplňují. Bližší informace k pánevnímu dnu a dalším akcím na ženská témata najdete na těchto mých stránkách nebo na
www.studioziva.cz.

    

VÍKENDOVÉ SEMINÁŘE Hormonální jóga MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

10. - 11. října 2020

Zlatý lev

Dobrovského 144/11, Mariánské Lázně

 sobota 10 - 18, neděle 9 - 12 

Podmínky viz níže.
Hormonální jóga PLZEŇ

21. - 22. listopadu 2020


InSpirála Plzeň

Klatovská 7, Plzeň

 sobota 10 - 18, neděle 9 - 12 

Podmínky viz níže.
Hormonální jóga KARLOVY VARY

5. - 6. prosince 2020

Studio Živa

Varšavská 6, Karlovy Vary

 sobota 9 - 17, neděle 9 - 12 

Podmínky viz níže.


 


  DOCHÁZKOVÉ KURZY

Hormonální jóga Karlovy Vary

  

  MĚSÍČNÍ DOCHÁZKOVÝ KURZ

24. listopadu - 15. prosince 2020

(24. 11., 1. 12., 8. 12., 15. 12.)

 4 dvouhodinové lekce, vždy v úterý 17:00 - 19:00 hodin

 Studio Živa

Varšavská 6, Karlovy Vary

Podmínky viz níže.

    

PRAVIDELNÉ OPAKOVACÍ LEKCE

sestavy hormonální jógy!

   Čtvrtek 17:00 - 18:00

 Cena jedné lekce je 120 Kč, při předlacení 10 lekcí s platností na tři měsíce, je to 100 Kč za lekci.  Na lekce je potřeba se předem přihlásit.

Lekce jsou určené absolventkám seminářů a kurzů HJ a je jedno, jestli se naučily HJ u mě nebo u jiné certifikované lektorky.

Na lekce se prosím přihlaste předem telefonicky na 724 241 285, nebo mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přijďte si společně zacvičit!

   

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE podle Dinah Rodrigues je metodou, která prostřednictvím působení na žlázy s vnitřní sekrecí (hlavně vaječníky, štítnou žlázu a hypofýzu) pomáhá harmonizovat ženský hormonální systém.

  

HORMONÁLNÍ JÓGA POMÁHÁ ŘEŠIT TYTO POTÍŽE:

 • nepříjemné symptomy menopauzy
 • nepravidelné cykly 
 • ztrátu menstruace a ovulace
 • neplodnost
 • cysty na vaječnících a polycystické vaječníky
 • premenstruační syndrom
 • nedostatečnou funkci štítné žlázy
 • nízké libido
 • syndrom karpálního tunelu
 • emocionální nestabilitu způsobenou hormonální nerovnováhou
 • a jiné potíže z důvodu nízké hladiny hormonů jako je padání vlasů, suchá pleť, lámavé nehty či akné

a má omlazující účinky.

Hormonální jógu mohou cvičit všechny ženy, i ty, které jógu nikdy necvičily. Během víkendu se každá žena naučí celou sestavu tak, aby ji pak mohla samostatně cvičit sama doma. Součástí sestavy jsou také antistresová cvičení, prospěšná pro všechny, bez ohledu na to, zda trpí nějakými hormonálně podmíněnými problémy nebo ne.

 

CENY víkendových seminářů a měsíčních kurzů:

Pro jednu účastnici: 2500

Pro 2 a více současně přihlášené účastnice: 2200 Kč pro každou z nich

Absolventky semináře HJT od kterékoliv certifikované lektorky se mohou mého semináře  nebo kurzu zúčastnit za zvýhodněnou cenu 1500 Kč.

Slevu 500 Kč mají ženy v důchodu a ženy na mateřské a rodičovské dovolené, cena semináře nebo kurzu je tedy pro ně 2000 Kč.

 

Na víkendové semináře i měsíční kurzy je potřeba se předem přihlásit. Pevná rezervace místa je platná po zaplacení. V případě neúčasti z vážných důvodů je možné za sebe poslat náhradnici, nebo si vybrat jiný termín, a to nejdéle do jednoho roku od původního termínu.

Přihlásit se můžete telefonicky na 724 241 285 nebo mailem na vorlovasarkaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Ozvěte se, ráda vám poskytnu bližší informace.

Šárka Vorlová

 

IMG 4155 web

 Změna místa a termínu vyhrazena.