JÓGA

... pro někoho jen cvičení, pro jiného filozofie a životní styl.

Pro všechny příležitost najít bližší cestu sám k sobě...

 

 

Milé ženy,

na této stránce najdete hodiny jógy, které se konají v novém nejen jógovém studiu pro ženy, Studiu Živa.

 

Studio Živa

Varšavská 6

(spojovací ulice mezi Tržnicí a Alžbětinými lázněmi)

 

  

  Foto Živa 1 web velký

 

 Ve Studiu Živa můžete navštěvovat mé relaxační lekce hatha jógy pro ženy a Jin jógy. Na lekce je potřeba se předem přihlásit. Kontakty najdete níže u popisu lekcí.

Věřím, že se v Živě budete cítit příjemně a načerpáte zde klid i novou energii. Bližší informace ke studiu najdete na www.studioziva.cz

S láskou

Šárka Vorlová

 

 

   

 

J Ó G A   P R O   Ž E N Y

 

IMG 6911 web velký 

   Milé ženy, 

tyto hodiny hatha jógy jsou určeny právě a jenom vám. Jsou přizpůsobené ženským potřebám tak, aby blahodárně působily na ženské zdraví a prohloubily ženské vnímání nás samých. Cvičení je fyzicky nenáročné (vhodné i pro úplné jógové začátečnice), klidné, s důrazem na dech a s relaxacemi, které přinášejí pohodu do těla i mysli.

 

 PONDĚLÍ 17:00 - 18:15

  
STŘEDA 8:00 - 9:15


ČTVRTEK 18:30 - 19:45Pro nové zájemkyně:  Pokud se chcete přijít podívat a lekci  si vyzkoušet, prosím volejte 724 241 285, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena jedné lekce je 100 Kč. Zakoupením permanentky na 10 lekcí, která platí po dobu tří měsíců, máte po tuto dobu rezervované své místo na lekcích.

S láskou Šárka

 

   

J I N  jóga

 

Hluboce relaxační lekce jógy, které působí do hloubky těla na naši pojivovovu tkáň. Klidné spočinutí v jógové pozici s použitím pomůcek jako jsou meditační polštáře, válce, bločky či deky. Toto velmi jemné cvičení přináší silné účinky v těle, harmonizuje naši psychiku, působí na emocionální i spirituální úrovni.

 

ÚTERÝ 19:30 - 20:30


  

         Pro nové zájemkyně:  Pokud se chcete přijít podívat a lekci  si vyzkoušet, prosím volejte 724 241 285, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Cena jedné lekce je 100 Kč. Zakoupením permanentky na 10 lekcí, která platí po dobu tří měsíců, máte po tuto dobu rezervované své místo na lekcích.

Těším se na vás. Šárka

 

 

 

RELAXAČNÍ A MEDITAČNÍ VEČERY

 

Kalahari já web malý

 

Kurz relaxačních, meditačních a dechových technik. Při těchto relaxačních večerech si odpočinete a poznáte techniky, jak uvolnit svétělo, odpoutat mysl a načerpat novou energii. Také se naučíte jednoduché "triky", jak ze sebe shodit nepříjemné otisky všedního dne, jak se posílit proti působení stresu v běžném životě a také jak využít svého dechu a imaginace k ozdravení svého těla.

  

 

 

 

PONDĚLÍ 18:45 - 19:45 

 

4. - 25. listopadu 2019

 

 Přihlaste se prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na 724 241 285

 

Kurz o čtyřech hodinových lekcích stojí 500 Kč.

 

Těším se na naši společnou relaxaci.

Šárka

 

 

 

 

J Ó G A  W Y D A   

Véda

Jóga prastarých Keltů pro trvalé zdraví, které harmonizuje a nabíjí tělo energií.

Jednoduché cvičení se silnými účinky.

 

 

Také vás jako mě napadlo, jaká je škoda, že všechny tak užitečné tisícileté nauky jako jóga, tai chi nebo čchi kung vznikly na východě? A proč nám naši evropští předci nezanechali podobné poklady? Mnohokrát jsem o tom přemýšlela, až mi do cesty přišla Wyda, poklad evropský, dědictví Keltů... Považuji za malý zázrak, že se nám v evropských podmínkách po tisíce let dochovala a my z ní nyní můžeme čerpat.

Wyda není ani klasickou jógou, ani pouhým cvičením. Je zdrojem energie, vitality a zdraví. Je jednoduchá, vhodná pro každého, a přece velmi účinná. Jejím základním cílem je posílení energie těla na úrovni fyzické, emocionální a mentální.

Kurzy obsahují čtyři lekce, během nichž se naučíte a procvičíte soustavu cviků, které pak budete schopni cvičit doma podle své potřeby.

WYDU se naučíte ve formě kurzu o čtyřech hodinových lekcích, ve čtyřech týdnech po sobě.

Cena kurzu je 500 Kč.

 

 Další kurz se připravuje.

  

   

Těším se na vás. Šárka

   

Změna místa, termínu a programu vyhrazena.