DSC04326inka21webPár kilo navíc či vyšší nadváha, bolesti zad, zažívací obtíže jako pálení žáhy, zácpa či průjmy, problémy se spánkem, bolesti hlavy, pocity úzkosti, přetížení, psychická rozladěnost, chronická únava, ...
to jsou civilizační neduhy v současné populaci tak rozšířené, že je mnozí lidé považují za přirozenou součást života. Na nepříjemné obtíže už si tak trochu zvykli, smířili se s tím, že je musí protrpět. Tento stav považují v podstatě za normální.

Mými klienty se stávají lidé, které ke mně přivádějí výše uvedené potíže nebo také

  • Často se opakující virózy, záněty cest dýchacích a jiné projevy snížené imunity
  • Obavy před civilizačními chorobami jako vysoký krevní tlak či cukrovka nebo jejich výskyt
  • Vědomí, že nežijí příliš zdravě, zanedbávají své potřeby, nejí vhodně a pravidelně, a to se začíná projevovat na jejich zdraví
  • Nejsou sami se sebou ani se svým životem spokojeni.

Mými klienty jsou lidé, kteří považují za normální být zdraví. Ví, že jejich zdraví je do značné míry závislé na životním stylu, kterým žijí. Proto přicházejí, aby načerpali potřebné informace a zkušenosti a s pomocí mého vedení, podpory a motivace začali své zdraví aktivně vytvářet.

A co vy? Patříte k těm, kteří pro své zdraví nanejvýš navštíví lékaře a spolehnou se na preparáty z lékárny? Řídíte se heslem, že „na něco se zemřít musí" a pouze přihlížíte, jak vám zdraví mizí mezi prsty? I vy máte možnost volby. Každý den můžete svůj životní přístup změnit a začít pro sebe dělat něco pozitivního.