Růže

 

Ženství jako dar

 V rychlém sledu dní si často nevšímáme základních životních darů, tvořících naše bytí, natož abychom si jich uměli užívat. Takovým darem je i naše ženství. Někdy tak samozřejmé, a přesto nepoznané, méně viditelné v dnešním unisex světě, kde se rozdíly mezi pohlavími v mnoha směrech stírají.

Možná právě proto se u mnohých z nás objevuje a sílí touha se se svou ženskou stránkou opět plně spojit, procítit své ženství a znovuobjevit svou ženskou sílu. V dávných dobách žily ženy ve větší pospolitosti, předávaly si zkušenosti nejen mezi matkami a dcerami, ale sdílely je i v širším ženském společenství. Dnešní doba přinesla oddělenost. A my opět cítíme potřebu setkávat se z očí do očí, naslouchat a sdílet, povídat si …

5O7C0348web

 

A právě z těchto potřeb vzniklo Ženství jako dar. Na mých seminářích ženského pánevního dna a hormonální jógy se otevřelo mnoho témat, na která nebyl dostatek času, a já cítila, že o nich potřebujeme mluvit. Tak se zrodila myšlenka setkávání v ženském kruhu, původně na Andělské Hoře. Se vznikem Studia Živa v Karlových Varech se nejen setkání v ženském kruhu konají právě tam.

 

 

  

NOVĚ VŠECHNY AKCE Ženství jako dar najdete zde Kurzy vědomého ženství (studioziva.cz)


  

IMG 4438web